• Miasto Lublin
  • Adres ul. Wojciechowska 3
    20-704 Lublin
    (wjazd od ul. Morwowej)
  • Telefon +48 798 77 22 44
  • Strona www www.ocho.pl
  • Email rejestracja@lublin.ocho.pl

OCHO to sieć klinik prof. Zagórskiego znajdujących się m.in. w Krakowie, Lublinie, Nałęczowie, Lubartowie i wielu innych miastach Polski. Ośrodki chirurgii pojawiły się już w 1998 roku i do dzisiejszego dnia mogą Państwo korzystać z ich świadczeń na najwyższym poziomie.

Kliniki te wyróżniają się profesjonalną kadrą lekarską i pielęgniarską, nowoczesnymi blokami operacyjnymi i innowacyjnymi wnętrzami co zapewnia Wam miłe i profesjonalne leczenie nie tylko ambulatoryjne, ale także chirurgię okulistyki ogólnej.

W OCHO nie tylko sprawdzisz swój wzrok czy wyleczysz zaćmę, wykonasz również, cross-linking, laserową korekcję wzroku, iniekcje doszklistkową, kapsulotomię (w zaćmie wtórnej), irydotomię (w jaskrze zamykającego się konta, także jako działanie prewencyjne), witrektomię, blefaroplastykę powiek, wszczepisz soczewkę, wyleczysz jaskrę i wiele innych schorzeń.

OCHO w Lublinie to właśnie jedna z naszych zaprzyjaźnionych klinik znajdująca się na ul. Wojciechowskiej 3, do której skierujesz się na badanie kwalifikacyjne do laserowej korekcji wzroku.

Lekarze