Dr Izabela Sucharska

specjalista okulistyki
  • Evita Mikrochirurgia Oka
  • Kraków ul. Szlak 28/8
    woj. małopolskie
  • Specjalizacja :
    Zabiegi laserowej korekcji wzroku / Zabiegi laserowej korekcji starczowzroczności / Kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku / Kontrole po zabiegach

Opis

Lekarz medycyny, specjalista okulistyki, Fellow of the European Board of Ophthalmology (tytuł przyznawany po zdaniu europejskiego egzaminu specjalizacyjnego).

Swoje szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Klinice Okulistyki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie.

Z Centrum Medycznym EVITA jestem związana od 2014 roku.
Stale doskonalę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach z zakresu chirurgii i diagnostyki w kraju i zagranicą (m.in miesięczne staże w Instituto de Microcirurgia Ocular w Barcelonie oraz w Bernardini Oculoplastica w Genui i Mediolanie z zakresu chirurgii plastycznej powiek).

Regularnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach naukowych, m.in European Society of Cataract and Refractive Surgeons (2013, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2021), European Society of Retina Specialist (2018), European Society of Ophthalmology (2019).

Jestem także wolontariuszem akcji Okuliści dla Afryki, w ramach której odbyłam wolontariat okulistyczny w Abong-Mbang w Kamerunie.