Dr Joanna Goryca

specjalista okulistyki
  • Evita Mikrochirurgia Oka
  • Kraków ul. Szlak 28/8
    woj. małopolskie
  • Specjalizacja :
    Zabiegi laserowej korekcji wzroku / Zabiegi laserowej korekcji starczowzroczności / Kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku / Kontrole po zabiegach

Opis

Studiowałam medycynę w Krakowie i Rzymie. Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie okulistyki odbyłam w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie oraz Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach.

Stale poszerzam moją wiedzę. Corocznie uczestniczę w zjazdach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą, na których zdobywam nowe doświadczenia.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Europen Society of Cataract and Rafractive Surgery.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń gałki ocznej, zarówno u dorosłych jak i u dzieci, szczególnie AMD, w tym iniekcjami anty-VEGF w wysiękowej postaci AMD, chirurgią zaćmy, laserową korektą wad wzroku, kwalifikacją do wewnątrzgałkowej chirurgii refrakcyjnej, zabiegami w zakresie powiek i powierzchni oka, diagnostyką i leczeniem jaskry, zabiegami laserowymi przedniego i tylnego odcinka oka.

W mojej pracy najważniejszy jest kontakt z pacjentem, szacunek i profesjonalizm. Lubię bezpośrednią rozmowę, zawsze staram się udzielić jak najwięcej informacji. Największą satysfakcją jest dla mnie poprawa zarówno wzroku jak i jakości życia moich pacjentów.