Dr Łukasz Kołodziejski

Dr n. med. Specjalista okulistyki
 • Libermedic
 • Warszawa ul.Sokołowska 9
  woj.mazowieckie
 • Specjalizacja :
  Specjalista chirurgii refrakcyjnej i mikrochirurgii okulistycznej
  Specjalista okulistyki i okuloplastyki
  Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Opis

Kilka lat temu uzyskałem specjalizację z okulistyki kończąc staż w Klinice Okulistyki CMKP. Pracuję tam nadal jako starszy asystent i wykładowca. W kwietniu 2019 obroniłem pracę doktorską, której tematem są nowoczesne metody leczenia stożka rogówki. Moim promotorem była prof. Iwona Grabska-Liberek.

Moją pasją jest chirurgia okulistyczna – dlatego też swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem jako „uczeń” prof. Iwony Grabskiej-Liberek, zarówno w CMKP jak i w Libermedic.

Od początku szczególne moje zainteresowania rozwijają się wokół diagnostyki i leczenia stożka rogówki. W Libermedic mam szansę na prowadzenie pełnej i nowoczesnej diagnostyki stożka rogówki oraz jego korekcji i leczenia.

Wspólnie z Prof. Iwoną Grabską- Liberek wprowadzaliśmy jako pierwsi w Polsce nowy standard w cross-linkingu: w 2017 wdrożyliśmy procedurę cross-linking Megaride a od tamtej pory wykonaliśmy już kilkaset zabiegów.

Nasze doświadczenia, ale także śledzenie światowych trendów wskazały nam nowe możliwości w cross-linkingu. I tak pod koniec 2020 roku w Libermedic pojawił się nowy model lampy do cross-linkingu: KXL Avedro II, który zastąpił wysłużoną już lampę z tej samej firmy, ale o innych, słabszych parametrach.