Dr Maciej Brocki

Specjalista chorób oczu
 • Klinika Broccy
 • Łódź ul.Prądzyńskiego 103A
  woj.łódzkie
 • Specjalizacja :
  Specjalista chirurgii refrakcyjnej i mikrochirurgii okulistycznej
  Specjalista okulistyki i okuloplastyki
  Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Opis

W 2007 roku ukończył Wydziału Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Dalsze swoje ponad 10-letnie kształcenie podyplomowe oraz doświadczenie w zawodzie lekarza -okulisty zdobywał w Szpitalu im. WAM w Klinice Okulistyki w Łodzi, gdzie ukończył specjalizacje.

Absolwent pierwszej w Polsce prestiżowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, którą ukończył w 2009 roku uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Obrona pracy podyplomowej na temat ,,Ocena i leczenie łagodnych zmian rozrostowych powiek”.

Od początku swojej kariery związany z rodzinną firmą Medical Margaret Spa w Łodzi.
Współzałożyciel filii Medical Margaret Spa Kliniki Broccy w województwie świętokrzyskim, którą to Klinikę prowadzi wraz z żoną – dermatologiem.
W szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim pracuje na stanowisku chirurga-okulisty wykonując operacje zaćmy.

Pasją doktora są zabiegi odmładzania okolicy oka, zarówno te nieinwazyjne z kręgu medycyny estetycznej, jak i plastyka powiek. W ciągu ostatnich 11 lat pracy zawodowej dr Maciej Brocki wykonał paręnaście tysięcy zabiegów plastycznych i estetycznych powiek.

Chirurgia refrakcyjna – laserowa korekcja wad wzroku

Pasją doktora są zabiegi odmładzania okolicy oka, zarówno te nieinwazyjne z kręgu medycyny estetycznej, jak i plastyka powiek. W ciągu ostatnich 11 lat pracy zawodowej dr Maciej Brocki wykonał paręnaście tysięcy zabiegów plastycznych i estetycznych powiek.

 

Do jego szczególnych zainteresowań należy chirurgia refrakcyjna -laserowa korekcja wad wzroku, którą wykonuje przy pomocy wysokozaawansowanych i nowoczesnych metod laseroterapii –lasera excimerowego Schwind Amaris 500E uzyskując bardzo dobre efekty pozabiegowe od wielu lat

(na swoim koncie ma ponad 2000 wykonanych zabiegów).

Dr Brocki specjalizuje się w leczeniem zachowawczymi i operacyjnym jaskry, zaćmy oraz schorzeń plamki i siatkówki oka, szczególnie w przebiegu AMD i cukrzycy. Przeprowadza zabiegi plastyczne spojówki, powiek, aparatu ochronnego oka, oraz zabiegi laserowe siatkówki w cukrzycy.

Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, okuloplastyki i okulistyki stale poszerza biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i kongresach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.